Tajemnicza śmierć przy Żwirowej

1 marca 2018, 15:38, ak
fot. Marcin Kluwak
W czwartek odbyła się sekcja zwłok mężczyzny, który został znaleziony dwa dni wcześniej przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Wciąż nie została ustalona tożsamość mężczyzny.

We wtorek 28 lutego jeden z mieszkańców Gorzowa znalazł zwłoki około 30-letniego mężczyzny w miejskiej toalecie przy drugiej bramie cmentarza, koło pętli autobusowej przy ul. Żwirowej.

Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator, który zabezpieczył ciało do sekcji zwłok. Policjanci nie wykluczali, że mogła to być osoba bezdomna.

Natomiast w czwartek 1 marca odbyła się sekcja zwłok mężczyzny. - Przyczyną śmierci mężczyzny była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Musimy poczekać na szczegółowe badania, w tym badania krwi, aby wyjaśnić co spowodowało zatrzymanie akcji serca. Na pewno możemy wykluczyć zamarznięcie oraz udział osób trzecich. Wciąż nie jest znana tożsamość tego mężczyzny – komentuje prokurator Andrzej Bogacz, zastępca prokurator rejonowego w Gorzowie.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik, który widział dzień wcześniej bezdomnego mężczyznę, który wchodził do toalety i razem z koleżanką mówił do niego, aby nie przebywał w tej toalecie, jednak ten nie posłuchał i następnego dnia rano został znaleziony martwy.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości