Wiadomości

Zwłoki mężczyzny przy ul. Żwirowej

27 lutego 2018, 16:16, red
fot. Anna Kluwak
We wtorkowy poranek przy cmentarzu w Gorzowie znaleziono ciało młodego mężczyzny. Okazało się, że mężczyzna nie żyje. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wyjaśnić przyczynę śmierci mężczyzny.

Jeden z mieszkańców Gorzowa znalazł we wtorkowy poranek zwłoki około 30-letniego mężczyzny w miejskiej toalecie przy drugiej bramie cmentarza, koło pętli autobusowej przy ul. Żwirowej

- Policjanci zostali powiadomieni o całym zdarzeniu przed godz. 8 rano. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która pracowała pod nadzorem prokuratora i zabezpieczyła wszystkie ślady. Wstępnie został wykluczony udział osób trzecich, jednak decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Ta ma wykazać, jak była przyczyna śmierci około 30-letniego mężczyzny – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci nie wykluczają, że mogła to być osoba bezdomna, która schroniła się w toalecie przed mrozem. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości