Policyjny nalot na samochodowe dziuple [zdjęcia]

27 lutego 2018, 15:31, mk
fot. czytelniczka Weronika
Od samego rana w trzech lub czterech miejscach w Gorzowie, niemieccy policjanci oraz funkcjonariusze CBŚP prowadzą wspólne działania. Według informacji, jakie przekazują nam czytelnicy, z różnych miejsc wywożone są części samochodowe.

Zdjęcia pokazujące akcję Centralnego Biura Śledczego Policji oraz niemieckiej policji otrzymaliśmy od jednej z naszych czytelniczek na facebookowym profilu gorzowianin.com.

- Od rana za kamienicami na rogu Śląskiej i Waryńskiego pracują funkcjonariusze CBŚP oraz służba celna w magazynie. Widać jak policjanci ładują na samochód pomocy drogowej różnego rodzaju części samochodowe - Policjanci wynieśli już kilkadziesiąt par drzwi i teraz wynoszą inne części – pisze czytelniczka Weronika.

Natomiast wcześnie rano, w kierunku ulicy Myśliborskiej jechało kilkanaście niemieckich policyjnych radiowozów. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, na posesjach przy ulicy Myśliborskiej, czyli na terenach dawnej jednostki wojskowej – tam, gdzie obecnie znajdują się różnej maści warsztaty samochodowe – trwają podobne działania, do tego co przy ulicy Waryńskiego. Policja miała zabezpieczyć też posesje na Marcinkowskiego – tuż przy pętli autobusowej.

Według naszych informacji policja zamknęła jeden z warsztatów samochodowych, który znajduje się w okolicach ulicy Ryskiej. - Tam była wcześniej lakiernia, później mechanika samochodowa. Robota była tam przez 24 godziny na dobę – mówi nieoficjalnie jeden z naszych informatorów.

Gorzowska policja wie o tych działaniach, ale oficjalnie nikt nic w tej sprawie nie mówi. - To nie są działania gorzowskich policjantów, więc nie możemy udzielić w tej sprawie żadnych informacji – mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Jak poinformowała nas kolejna czytelniczka, nalot na dziuplę samochodową był również w Lubnie pod Gorzowem. Tam CBŚP działało na ternie byłego PGR-u. Według nieoficjalnych informacji, znaleziono tam części samochodowe, a także porsche i zabytkowe samochody.

Fotoreportaż


1/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

1/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

2/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

2/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

3/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

3/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

4/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

4/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

5/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

5/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

6/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

6/6 Akcja CBŚP na Zawarciu

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości