Wiadomości

Śmierć trzech mężczyzn pod Gorzowem [film i zdjęcia]

17 lutego 2018, 15:38, ak
fot. gorzowianin.com
Do tragedii doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Kwiatkowice koło Gorzowa. Czterech mężczyzn została znalezionych nieprzytomnych w mieszkaniu. U trzech osób lekarz stwierdził zgon, czwarta w stanie ciężkim trafiła do gorzowskiego szpitala.

W sobotę 17 lutego po godz. 14 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o czterech osobach nieprzytomnych w domku jednorodzinnym w miejscowości Kwiatkowice. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie.

- Dyżurny gorzowskiej straży otrzymał z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego informację o tym, że mogło dojść do zatrucia tlenkiem węgla. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon trzech mężczyzn. Natomiast czwarty mężczyzna został odwieziony do gorzowskiego szpitala – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności w jakich doszło do tragedii. Na miejsce ma przyjechać prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia sprawdziliśmy mieszkanie przy użyciu specjalistycznego sprzętu pod kątem gazów szkodliwych, w tym tlenku węgla. Urządzenia nie wskazały obecności żadnych szkodliwych gazów – mówi kapitan Artur Tyczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

godz. 16.30 - Jak udało nam się ustalić w gorzowskim szpitalu – czwarty mężczyzna, który został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala był kompletnie pijany. Badania nie wykazały w jego organizmie obecności tlenku węgla.

Sekcja zwłok ma wykazać, jaka była przyczyna zgonu trzech mężczyzn w wieku około 30-40 lat.

godz. 18 - Męzczyzna, który trafił do szpitala ma 29 lat. Lekarze w tej chwili walczą o jego życie, ponieważ stan 29-latka jest ciężki. Nie wykluczone, że mężczyzna był również pod wpływem narkotyków lub dopalaczy. Lekarze czekają na wyniki badań toksykologicznych. 

Najnowsze informacje znajdziecie TUTAJ

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/7 Tragedia w Kwiatkowicach

1/7 Tragedia w Kwiatkowicach

2/7 Tragedia w Kwiatkowicach

2/7 Tragedia w Kwiatkowicach

3/7 Tragedia w Kwiatkowicach

3/7 Tragedia w Kwiatkowicach

4/7 Tragedia w Kwiatkowicach

4/7 Tragedia w Kwiatkowicach

5/7 Tragedia w Kwiatkowicach

5/7 Tragedia w Kwiatkowicach

6/7 Tragedia w Kwiatkowicach

6/7 Tragedia w Kwiatkowicach

7/7 Tragedia w Kwiatkowicach

7/7 Tragedia w Kwiatkowicach

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości