Wiadomości

Tanie działki znów do wzięcia

25 stycznia 2018, 12:42, red
fot. gorzowianin.com
W lutym odbędzie się kolejna licytacja w ramach programu „Tania działka budowlana”. Tym razem pod młotek pójdzie sześć działek leżących przy ul. Granicznej i Ludowej w Gorzowie.

To pierwszy w tym roku oraz siódmy od początku trwania programu przetarg na działki w ramach programu dla osób, które chcą wybudować dom w Gorzowie na warunkach preferencyjnych.

Kolejną licytację w ramach programu „Tania Działka Budowlana” zaplanowano na czwartek 22 lutego. Tym razem pod młotek pójdzie sześć działek znajdujących się przy ulicy Ludowej i Granicznej.

Program „Tania działka budowlana” polega na oddaniu w użytkowanie wieczyste gruntu pod budowę domu jednorodzinnego. Pierwsza opłata wynosi 15 % ceny działki wylicytowanej w przetargu i jest płatna przed zawarciem umowy notarialnej.

Programem objęto 108 nieruchomości położonych przy ulicach: Rodła, Kowalskiego, Granicznej, Ludowej i Pełczyckiej. Dotychczas zbyto 35 działek budowlanych. Podczas ostatniego przetargu 14 grudnia 2017 roku sprzedano sześć spośród siedmiu wystawionych do licytacji działek.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości