Tanie działki znów do wzięcia

25 stycznia 2018, 12:42, red
fot. gorzowianin.com
W lutym odbędzie się kolejna licytacja w ramach programu „Tania działka budowlana”. Tym razem pod młotek pójdzie sześć działek leżących przy ul. Granicznej i Ludowej w Gorzowie.

To pierwszy w tym roku oraz siódmy od początku trwania programu przetarg na działki w ramach programu dla osób, które chcą wybudować dom w Gorzowie na warunkach preferencyjnych.

Kolejną licytację w ramach programu „Tania Działka Budowlana” zaplanowano na czwartek 22 lutego. Tym razem pod młotek pójdzie sześć działek znajdujących się przy ulicy Ludowej i Granicznej.

Program „Tania działka budowlana” polega na oddaniu w użytkowanie wieczyste gruntu pod budowę domu jednorodzinnego. Pierwsza opłata wynosi 15 % ceny działki wylicytowanej w przetargu i jest płatna przed zawarciem umowy notarialnej.

Programem objęto 108 nieruchomości położonych przy ulicach: Rodła, Kowalskiego, Granicznej, Ludowej i Pełczyckiej. Dotychczas zbyto 35 działek budowlanych. Podczas ostatniego przetargu 14 grudnia 2017 roku sprzedano sześć spośród siedmiu wystawionych do licytacji działek.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości