Wiadomości

Tymczasową jezdnią po Myśliborskiej

25 stycznia 2018, 13:21
fot. gorzowianin.com
Kierowcy jeżdżący ul. Myśliborską w Gorzowie muszą przygotować się na kolejne zmiany. Tym razem dotyczą one przeniesienia ruchu na tymczasową jezdnię. Zmiany zostaną wprowadzone w sobotę 27 stycznia.

Przebudowa pierwszego odcinka ul. Myśliborskiej w Gorzowie idzie pełną parą. Wykonawca inwestycji, firma Budomex wkracza w kolejny etap prac.

W sobotę 27 stycznia od godz. 8 rano zostaną wprowadzone kolejne zmiany na remontowanej drodze. Tym razem wykonawca przeniesie ruch dwukierunkowy na tymczasowo wybudowaną jezdnię, która znajduje się równolegle do remontowanej ulicy.

Jezdnia tymczasowa oznakowana zostanie na żółto. Dodatkowo zostanie wprowadzone na jej całej długości ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz zakaz wyprzedzania.

Organizacja ruchu na rondzie Szczecińskim pozostanie bez zmian czyli:

1. Na wlocie wschodnim ul. Myśliborskiej (od centrum) prawy pas umożliwia przejazd na wprost i skręt w prawo, natomiast lewy pas przeznaczony jest wyłącznie do skrętu w lewo, do osiedla Europejskiego i do zawracania.

2. Na wlocie zachodnim (od Szczecina) nadal pozostanie jeden pas, który będzie służył do jazdy na rondzie we wszystkich kierunkach.

3. Na wlocie północnym (ul. Słowiańska) organizacja ruchu nie ulegnie zmianie. Prawy pas przeznaczony jest tam do skrętu w prawo, lewy zaś do jazdy prosto i skrętu w lewo.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości