• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 73 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Miejska Kolęda jest już w sieci

20 grudnia 2017, 14:13, mk
Gorzów ma swoją miejską kolędę. Zaśpiewali ją samorządowcy, dziennikarze i zwykli mieszkańcy. Nagranie zrealizowano podczas miejskiej wigilii – 15 grudnia. Teledysk trafił dziś do sieci.

Kolęda jest kontynuacją tradycji, którą zapoczątkowało Radio Plus Gorzów w 2009 r. Przez wiele lat był to utwór, który miał łączyć środowiska. I tak było. W tym roku chcieliśmy wrócić do tradycji – mówi Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta w Gorzowie.

Autorką słów jest Sylwia Beech, klip wykonał Łukasz Bernas. Nagranie zrealizował Paweł Gorzkiewicz. Teledysk to wspólna inicjatywa tych osób, którym bardzo zależało, aby utwór został zrealizowany. Co ważne – bez kosztów. - Kiedy w ubiegłym roku nie nagraliśmy kolędy, gorzowianie mówili nam, że czegoś im brakuje – dodaje Marta Liberkowska.

Klip trafił do sieci. Nie udało się zrealizować nagrania w formie płyt audio czy wideo, bo koszt realizacji tego przedsięwzięcia jest bardzo wysoki. Kolędę będzie można zobaczyć między innymi w lokalnej telewizji TELETOP.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości