Nie kupisz biletu MZK na Piaskach i Ustroniu

4 grudnia 2017, 09:41, red
fot. archiwum
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie wprowadza od nowego roku zmiany. Niestety nie są one dobre dla klientów korzystających z kas biletowych na pętli Piaski i Silwana.

W poniedziałek 4 grudnia Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie poinformował, że od 1 stycznia 2018 roku zamknięte zostaną kasy biletowe znajdujące się na pętlach tramwajowych Piaski (kasa biletowa nr 1) oraz „Silwana” (kasa biletowa nr 6).

- Decyzja została podjęta w związku z systematycznie zmniejszającą się ilością sprzedawanych biletów oraz w uzgodnieniu z Urzędem Miasta Gorzowa – komentuje Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Mniejsza ilość sprzedawanych biletów oznacza, że utrzymywanie kas na Piaskach i Ustroniu jest po prostu nieopłacalna.

MZK podkreśla, że bilety między innymi miesięczne będzie można w dalszym ciągu kupić w kasach biletowych w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Drzymały oraz w kasie biletowej na os. Staszica. Ponadto bilety jednorazowe można nabyć drogą elektroniczna poprzez aplikacje mPay, SkyCash, moBilet, GoPay oraz w automatach biletowych.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości