Poważny wypadek z udziałem motocyklisty [zdjęcia]

22 września 2017, 18:57, ak
fot. Anna Kluwak
W piątkowy wieczór na drodze wojewódzkiej 151 pod Gorzowem doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Droga w kierunku Barlinka jest obecnie zablokowana.

Do wypadku doszło około godz. 18.30 na drodze wojewódzkiej nr 151 z Kłodawy do Barlinka. Informację otrzymaliśmy na naszym facebookowym profilu gorzowianin.com od czytelnika.

Około 3 kilometry za Kłodawą, na łuku drogi na wysokości skrętu na Łośno zderzył się motocykl z samochodem osobowym. W zdarzeniu brał udział jeszcze jeden samochód, który aby nie uderzyć w motocyklistę zjechał na pobocze.

Na miejscu są policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Ranny motocyklista został zabrany przez pogotowie do szpitala. Droga wojewódzka nr 151 jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci wyznaczyli objazd przez Łośno. 

AKTUALIZACJA

godz. 19.20 - Motocyklista jechał od strony Barlinka w kierunku Kłodawy. Z leśnej drogi po lewej stronie wyjechał osobowy volkswagen, który skręcił w kierunku Kłodawy. Wtedy doszło do wypadku, wskutek czego 48-letni motocyklista uderzył w tył volkswagena. W całym zdarzeniu brał udział jeszcze kierujący audi, który jechał od strony Kłodawy i nie chcąc uderzyć w leżącego na ziemi motocyklistę, zjechał na pobocze - komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci będą ustalać czy do wypadku doszło z winy kierowcy volkswagena, który wymusił pierwszeństwo przejazdu czy z winy kierującego motocyklem, któr mógł jechać ze zbyt nadmierną prędkością.

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na trasie Kłodawa-Barlinek

1/4 Wypadek na trasie Kłodawa-Barlinek

2/4 Wypadek na trasie Kłodawa-Barlinek

2/4 Wypadek na trasie Kłodawa-Barlinek

3/4 Wypadek na trasie Kłodawa-Barlinek

3/4 Wypadek na trasie Kłodawa-Barlinek

4/4 Wypadek na trasie Kłodawa-Barlinek

4/4 Wypadek na trasie Kłodawa-Barlinek

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości