Wiadomości

Bliskie spotkanie z żubrem [zdjęcia]

29 lipca 2017, 14:09, red
fot. Paulina Filas
Jeszcze kilka miesięcy temu wywoływał sensację, teraz stał się stałym elementem krajobrazu w podgorzowskich lasach. Żubr dość często spotykany jest na różnego rodzaju polanach. Tym razem pojawił się w Orzelcu.

Zdjęcia odpoczywającego żubra przysłała redakcji gorzowianin.com nasza stała czytelniczka Paulina. - Dzisiaj spotkał mnie taki zaszczyt. Na grzybobraniu w Orzelcu spotkałam żubra. Z początku bardzo się go wystraszyłam, ale na szczęście udało mi się zrobić kilka fotek – relacjonuje czytelniczka Paulina.

Zwierzę największe zamieszanie wywołało w październiku 2016 roku. Wówczas ogromy Żubr przechadzał się ulicą Koniawską, przez kilka godzin zawędrował w okolice trasy S3. Żubr jest bardzo płochliwy, więc tym bardziej dziwne że naszej czytelniczce udał się zrobić takie zdjęcia.

Żubr był widziany w wielu miejscach naszego regionu. Wygląda na to,że zwierzę maszeruje przez lubuskie, bo był widziany w okolicach Drezdenka, później Starego Kurowa. Po Gorzowie zjawił się w Bogdańcu i Krzeszycach. Teraz powrócił w okolice naszego miasta.

Fotoreportaż


1/6 W oko w oko z żubrem

1/6 W oko w oko z żubrem

2/6 W oko w oko z żubrem

2/6 W oko w oko z żubrem

3/6 W oko w oko z żubrem

3/6 W oko w oko z żubrem

4/6 W oko w oko z żubrem

4/6 W oko w oko z żubrem

5/6 W oko w oko z żubrem

5/6 W oko w oko z żubrem

6/6 W oko w oko z żubrem

6/6 W oko w oko z żubrem

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości