Pizza Hut startuje w poniedziałek

27 lipca 2017, 16:30, red
Już w poniedziałek, 31 lipca w Galerii Askana swoje podwoje otworzy Pizza Hut. Nie będzie to jednak pełnowymiarowa restauracja, tylko tzw. Pizza Hut Express o powierzchni około 60 metrów kwadratowych.

O tym, że Pizza Hut powróci do Gorzowa pisaliśmy już w lutym tego roku. Były to wówczas informacje niepotwierdzone, ale z dobrego źródła. Szybko okazało się, że nasi informatorzy nie zawiedli. W czerwcu Askana potwierdziła tę informację, teraz znany jest termin otwarcia lokalu. - długo oczekiwany najemca nowej strefy restauracyjnej Galerii Askana – zostanie otwarty 31 lipca. Lokal o powierzchni ponad 60 m kw. wzbogaci ofertę gastronomiczną centrum – mówi Anna Sip, marketing manager Galerii Askana.

Czym jest Pizza Hut Express? Firma w całej Polsce oferuje pięć najpopularniejszych smaków. Podobnie będzie zapewne i w Gorzowie. W menu Pizza Hut Express znajdziemy: margeritę, pepperoni, hawajską, farmerską i prosciutto z ruccolą. Wszystkie pizze będą podawane na klasycznym, cienkim cieście. Będzie też możliwość skomponowania własnej pizzy z wybranych przez siebie składników. Pizza ma być przygotowywana na oczach gości w zaledwie pięć minut.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości