Wiadomości

Mocne słowa wiceprezydenta pod gorzowskim sądem [wideo]

19 lipca 2017, 22:54, ak
W środowy wieczór ponad 100 osób zebrało się przed Sądem Okręgowym w Gorzowie, aby zaprotestować przeciwko zmianom, które wprowadza rząd. A zwłaszcza przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym. Wśród osób, które zabrały głos był wiceprezydent Radosław Sujak.

Codziennie, od niedzieli 16 lipca pod Sądem Okręgowym przy u. Mieszka I w Gorzowie organizowane są manifestacje przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym oraz tym, co obecnie dzieje się w naszym kraju.

Z każdym dniem uczestników protestów jest coraz więcej. W środowy wieczór pod gorzowskim sądem zgromadziło się ponad 100 osób. Wśród nich byli adwokaci, prawnicy, radni oraz m.in. Radosław Sujak, wiceprezydent Gorzowa, który zabrał głos na samym początku manifestacji.

- Każdy widzi, co dzieje się teraz w Polsce, A to, że ludzie zbierają się pod sądami jest bardzo ważne. Poseł Kaczyński zachował się wczoraj po prostu haniebnie. Takie rzeczy nie mogą dziać się w polskim Sejmie i na takie zachowanie nie ma zgody. Właśnie dzisiaj rząd PiS depcze Konstytucję, która została uchwalona 20 lat temu, natomiast naród nie może na to pozwolić i my się na to nie zgadzamy. A to jest tylko początek – mówił Radosław Sujak, wiceprezydent Gorzowa.

Więcej w poniższym materiale wideo.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości