Nagi i agresywny, niszczył auta na parkingu [zdjęcia]

23 lipca 2017, 23:02, ak
W niedzielny wieczór przy ul. Poniatowskiego w Gorzowie agresywny mężczyzna biegał po parkingu, zaczepiał ludzi oraz demolował auta. Został zatrzymany przez policję i zabrany przez karetkę pogotowia na badania.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy na naszym facebookowym profilu gorzowianin.com od czytelnika Marcina. Po godz. 20 przy ul. Poniatowskiego agresywny mężczyzna biegał po parkingu Biedronki, był bardzo pobudzony.

- Wszystko zaczęło się niewinnie. Mój kuzyn przyszedł i powiedział, że jakiś starszy mężczyzna go zaczepia, to wyszedłem razem z nim zobaczyć co się dzieje. Okazało się, że ten mężczyzna zdążył już zaatakować przechodzącego chłopaka z dziewczyną. Poza tym wybił szybę w fordzie. W tym momencie moja babcia zadzwoniła po policję – opowiada czytelnik Marcin.

Zanim na miejsce przyjechała policja, agresywny mężczyzna w wieku około 30 lat zdążył uszkodzić kolejne samochody, w tym wyrwać wycieraczki m.in. w hondzie. Następnie zaczął rozbierać się, ściągnął spodnie i krzycząc gonił jeszcze jednego przechodnia.

Oprócz policji, po agresora przyjechała również karetka. Policjanci musieli użyć siły, aby obezwładnić agresywnego mężczyznę. Ostatecznie, został zabrany przez karetkę pogotowia w eskorcie policji.

Nie wykluczone, że mężczyzna był pod działaniem środków odurzających lub alkoholu.

Fotoreportaż


1/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

1/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

2/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

2/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

3/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

3/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

4/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

4/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości