Wiadomości

Nagi i agresywny, niszczył auta na parkingu [zdjęcia]

23 lipca 2017, 23:02, ak
W niedzielny wieczór przy ul. Poniatowskiego w Gorzowie agresywny mężczyzna biegał po parkingu, zaczepiał ludzi oraz demolował auta. Został zatrzymany przez policję i zabrany przez karetkę pogotowia na badania.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy na naszym facebookowym profilu gorzowianin.com od czytelnika Marcina. Po godz. 20 przy ul. Poniatowskiego agresywny mężczyzna biegał po parkingu Biedronki, był bardzo pobudzony.

- Wszystko zaczęło się niewinnie. Mój kuzyn przyszedł i powiedział, że jakiś starszy mężczyzna go zaczepia, to wyszedłem razem z nim zobaczyć co się dzieje. Okazało się, że ten mężczyzna zdążył już zaatakować przechodzącego chłopaka z dziewczyną. Poza tym wybił szybę w fordzie. W tym momencie moja babcia zadzwoniła po policję – opowiada czytelnik Marcin.

Zanim na miejsce przyjechała policja, agresywny mężczyzna w wieku około 30 lat zdążył uszkodzić kolejne samochody, w tym wyrwać wycieraczki m.in. w hondzie. Następnie zaczął rozbierać się, ściągnął spodnie i krzycząc gonił jeszcze jednego przechodnia.

Oprócz policji, po agresora przyjechała również karetka. Policjanci musieli użyć siły, aby obezwładnić agresywnego mężczyznę. Ostatecznie, został zabrany przez karetkę pogotowia w eskorcie policji.

Nie wykluczone, że mężczyzna był pod działaniem środków odurzających lub alkoholu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

1/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

2/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

2/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

3/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

3/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

4/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

4/4 Agresywny mężczyzna na Poniatowskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości