Wiadomości

Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle

20 lipca 2017, 14:18, red
Groźne zderzenie na skrzyżowaniu Mickiewicza i Mieszka I. 37-letnia gorzowianka zignorowała czerwone światło i doprowadziła do zderzenia z passatem. Jedna osoba jest w szpitalu.

Informacje o zdarzeniu przekazali nasi czytelnicy na nasz dyżurny numer telefonu 515 016 102 Zdjęcia przesłała na adres naszej redakcji nasza czytelniczka Dominika. Fotografie otrzymaliśmy tez od firmy FIX CAR Pomoc Drogowa – dziękujemy!

Do zdarzenia doszło po godzinie 13:15 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Mieszka I. Jadąca ulicą Mieszka I osobowym nissanem 37-letnia mieszkanka Gorzowa zignorowała czerwone światło, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej prawidłowo – na zielonym świetle 42-letniej kobiecie, kierującej passatem. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zespoły pogotowia ratunkowego oraz straż pożarną – w tym ciężki wóz ratownictwa technicznego. - Od ich wyniku zależy, czy zdarzenie to będzie zakwalifikowane jako wypadek, czy kolizja – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji. Wówczas będzie też wiadomo jakie konsekwencje czekają na kierującą nissanem.

Skrzyżowanie przez kilkadziesiąt minut było zablokowane, kierowcy musieli jeździć objazdami. Nie kursowały tramwaje.  

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości