Wiadomości

Rytmy reggae na Dniach Gorzowa

10 maja 2017, 11:18, aw
Portal gorzowianin.com ustalił kolejny zespół, który wystąpi na tegorocznych Dniach Gorzowa. Będzie to Eastwest Rockers, który gra muzykę raggamuffin.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 30 czerwca, 1 i 2 lipca. Powód do świętowania będzie szczególny, bo Gorzów obchodzi 760-lecie nadania praw miejskich.

Na głównej scenie, która zostanie rozstawiona na błoniach przy moście żelaznym wystąpi m.in. Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Maryla Rodowicz i Natalia Nykiel. Z kolei na małej scenie, która zostanie rozstawiona na Wale Okrężnym wystąpią legendy klubowej muzyki w ramach jubileuszowej 10 edycji Euforii Dźwięku.

Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić kolejny zespół, który zaprezentuje się na dużej scenie. Będzie to grupa Eastwest Rockers grająca muzykę raggamuffin. Koncert zaplanowano na drugi dzień imprezy – sobotę 1 lipca.

Zespół Eastwest Rockers działa na polskiej scenie reggae od 2004 i na koncie ma trzy płyty. Najpopularniejsze piosenki grupy to „Dotknąć cię”, „Łap oddech” czy też „Kochaj swoje życie”.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości