• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pyszności na kółkach znów w Gorzowie

6 maja 2017, 10:05, aw
fot. Anna Warchoł
W piątek 12 maja do Gorzowa zjadą ponownie food trucki. Tym razem, to plac przed galerią Nova Park stanie się kulinarnym centrum miasta. Impreza odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Na mieszkańców Gorzowa czeka znów kulinarna uczta. Wszystko dzięki organizacji kolejnego zlotu food trucków, które zaoferują szeroki wachlarz przysmaków z różnych stron świata.

Tym razem food trucki pojawią się na placu koło galerii Nova Park na gorzowskim zawarciu. Impreza rozpocznie się w piątek 12 maja o godz. 10 i potrwa do niedzieli 14 maja do godz. 20.

W zlocie weźmie udział kilkanaście food trucków. Każdy z samochodów będzie serwował oryginalne potrawy - od amerykańskich tradycyjnych burgerów, poprzez tybetańskie pierożki, aż po smażone batony i lody molekularne. Zatem każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jednak food trucki nie będą jedyną atrakcją tego eventu. Pojawi się również strefa dziecięca oraz strefa chill-out, gdzie przy dźwiękach muzyki będzie można się zrelaksować i spokojnie zjeść.

Strefę food trucków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów - miłośnikami poszczególnych regionów świata. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

Impreza odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com, więc szykujcie się na konkurs. Ten ogłosimy w niedzielę 7 maja. Do wygrania będzie aż 8 pojedynczych voucherów, które uprawniać będą do zjedzenia wybranej potrawy w jednym z food trucków.

Lista food trucków:

Fura Frytek - niesamowite frytki belgijskie z sosami

Krucjata Smakiem - pierogi z pieca i kugiel

Le mini lemoniada - molekularna lemoniada

Zjedz mnie - pancakejki i naleśniki

Gorące Kawałki - burgery

Więcej food trucków wkrótce.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości