Prace na Warszawskiej wstrzymane...

5 maja 2017, 18:43, red
W czasie weekendu na Warszawskiej miały być prowadzone prace związane z wylewaniem warstwy bitumicznej. Okazuje się, że na wniosek inwestora zostaną wstrzymane. To z kolei spowoduje kolejne przesunięcia terminu oddania do ruchu tej ulicy.

Nasza redakcja otrzymała przed chwilą e-maila następującej treści:

"Z powodu zgłoszonych dzisiaj uwag nadzoru inwestorskiego dot. wykonanej przez podwykonawcę warstwy wiążącej asfaltu na fragmencie ul. Warszawskiej, prace związane z warstwą ścieralną planowane na dziś zostają decyzją Zamawiającego chwilowo wstrzymane.

Tym samym terminy planowanych zmian w organizacji ruchu podane we wczorajszym komunikacie pozostają nieaktualne."

Przypomnijmy, ruch na ulicy Warszawskiej i Jagiełły miał zostać przywrócony w nocy z niedzieli na poniedziałek. W poniedziałek miało zostać zamknięte skrzyżowanie Cichońskiego – Teatralna. Wszystko wskazuje na to, że oddanie do użytku tej części drogi po raz kolejny zostanie przesunięte.  

Tego samego dnia gorzowski magistart wydał komunikat:

Zastrzeżenia dotyczą jakości i stanu przygotowania do ułożenia warstwy ścieralnej. W poniedziałek, 8 maja br. na budowie odbędzie się spotkania przedstawicieli miasta, nadzoru inwestorskiego i wykonawcy w celu ustalenia zakresu prac niezbędnych do wykonania przed wyrażeniem zgody na układanie masy. Decyzja podyktowana jest troską o jakość i trwałość inwestycji. Wprawdzie oznacza odsunięcie w czasie prac, zaplanowanych przez wykonawcę na najbliższe doby, ale pozowali docelowo na lepsze i dokładniejsze wykonanie zleconych prac. Mamy nadzieję, ze wykonawca sprawnie podejdzie do prac w zakresie zgłoszonych uwag i termin otwarcia fragmentu ulicy Warszawskiej oraz przystąpienia do pracy na skrzyżowaniu ulic Cichońskiego i Warszawskiej przesunie się nieznacznie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości