Nietrzeźwy początek majówki

1 maja 2017, 18:32, red
fot. KWP
Policjanci z Gorzowa patrolują drogi powiatu i prowadzą działania związane z długim majowym weekendem. Przez pierwsze trzy dni złapano aż dziewięciu pijanych kierowców.

Od piątku 28 kwietnia policjanci z wydziału ruchu drogowego w Gorzowie prowadzą działania związane z „majówkowym weekendem”.

Niestety pomimo wielu apeli i wysokich kar, gorzowianie nadal siadają za kierownicę po alkoholu. - Tylko przez pierwsze trzy dni majówki zatrzymaliśmy na gorzowskich drogach aż 9 kierowców pijanych kierowców. Aż czterech z nich zostało zatrzymanych tylko w ciągu godziny. A to dopiero półmetek majowego weekendu – komentuje Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Oprócz tego, policjanci wystawili 170 mandatów karnych. Ponadto doszło do 20 kolizji i jednego wypadku w Krasowcu. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Policjanci aż do środy 3 maja będą patrolować drogi powiatu wyposażeni w wideorejestratory oraz laserowe mierniki prędkości. - Zrobimy wszystko po to, aby na naszych drogach jeździlo się bezpiecznie – podkreśla Waraksa.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości