Sygnały o policyjnej akcji otrzymaliśmy od naszych czytelników na numer alarmowy 515 016 102.
Na skrzyżowaniu ul. Teatralnej, Warszawskiej i Cichońskiego miało dojść do zatrzymania mężczyzny, który miał posiadać przy sobie broń.
- Dyżurny gorzowskiej policji otrzymał przed godz. 15 zgłoszenie od mieszkańców Gorzowa o mężczyźnie leżącym na przystanku przy ul. Warszawskiej. Osoby zgłaszające twierdziły, że ten mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, a spod jego kurtki wystaje przedmiot przypominający broń oraz nóż – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali mężczyznę, został on zakuty w kajdanki i przewieziony do gorzowskiej komendy.
- Okazało się, że faktycznie mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. A tym przedmiotem przypominającym broń jest pistolet na plastikowe kulki oraz zwykły scyzoryk. Nie były to przedmioty niedozwolone, więc mężczyzna odpowie z artykułu 140 kodeksu wykroczeń z wykroczenie przeciwko obyczajności publicznej – opowiada Kimet.
W całym zdarzeniu nikomu nic się nie stało, a mężczyźnie grozi kara grzywny.
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |