Wiadomości

Policyjny pościg za pijanym kierowcą [zdjęcia]

20 kwietnia 2017, 19:56
Policjanci z Gorzowa próbowali zatrzymać do kontroli drogowej dostawczego fiata. Jednak kierowca nie zatrzymał się, uszkodził policyjny radiowóz i zaczął uciekać. Po krótki pościgu, został zatrzymany. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Sygnał o policyjnym pościgu w podgorzowskiej Baczynie otrzymaliśmy na nasz numer alarmoy 515 016 102 od czytelnika.

Okazało się, że około godz. 18.30 policjanci z wydziału ruchu drogowego próbowali zatrzymać kierowcę fiata ducato do kontroli drogowej. Jednak mężczyzna nie zatrzymał pojazdu, uderzył w policyjny radiowóz i zaczął uciekać.

- Kierowca fiata widząc sygnał do zatrzymania się, zjechał na prawy pas i zwolnił. Jednak ostatecznie samochodu nie zatrzymał i szybko ruszył z miejsca, uderzając przy tym w radiowóz. Nikomu z policjantów nic się nie stało. Od razu ruszyli w pościg za mężczyzną - opowiada Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierowca fiata ducato uciekał przez osiedlowe drogi, przejechał wiaduktem nad S3 i został zatrzymany na polnej drodze do Santocka. Okazało się, że mężczyzna uciekał, ponieważ był pod wpływem alkoholu.

- Nie możemy sprawdzić ile promili w swoim organizmie ma mężczyzna, ponieważ jest w stanie upojenia alkoholowego i nie jest w stanie dmuchnąć w alkomat - komentuje Waraksa.

Mężczyzna, kiedy wytrzyeźwieje usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu oraz ucieczki przed policją. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Pościg za pijanym kierowcą

1/4 Pościg za pijanym kierowcą

2/4 Pościg za pijanym kierowcą

2/4 Pościg za pijanym kierowcą

3/4 Pościg za pijanym kierowcą

3/4 Pościg za pijanym kierowcą

4/4 Pościg za pijanym kierowcą

4/4 Pościg za pijanym kierowcą

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości