Wiadomości

Napad na Żabkę na Górczynie

10 kwietnia 2017, 20:23, aw
W poniedziałkowy wieczór doszło do napadu na sklep Żabka przy ul. Szwoleżerów w Gorzowie. Mężczyzna zabrał pieniądze z kasy i uciekł. Trwa policyjna obława.

Do napadu doszło w poniedziałkowy wieczór około godz. 19.20 na osiedlu Górczyn. Do sklepu Żabka mieszczącego się przy skrzyżowaniu ul. Wróblewskiego i Szwoleżerów wszedł zamaskowany mężczyzna.

- Napastnik miał przy sobie przedmiot przypominający broń i zażądał pieniędzy od ekspedientki. Kobieta z obawy o swoje życie wydała mężczyźnie pieniądze. Ten następnie uciekł ze sklepu – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Nie wiadomo ile pieniędzy udało się ukraść złodziejowi.

Na osiedlu trwa policyjna obława. Policjanci sprawdzają okoliczne blokowiska i park. Z kolei w sklepie pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpiecza odciski placów z drzwi wejściowych. Zabezpieczony został również monitoring ze sklepu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości