Wiadomości

Na "Wschodnim" nie kupimy biletów

27 marca 2017, 14:06, red
Nie kupimy biletów na nowym przystanku kolejowym przy Teatralnej. O tym będą ,musieli pamiętać pasażerowie, którzy planują swoją podróż po 20 kwietnia. Przewoźnicy zapewniają, że bilety bez dodatkowych opłat będzie można nabyć między innymi w pociągu

Prace przy ulicy Teatralnej powoli dobiegają końca. Nad przystankiem ustawiona już została wiata, niebawem wybudowana będzie infrastruktura – ławeczki i tablice informacyjne. Nie będzie tam jednak ani kasy ani nawet automatu biletowego. Podróżni będą musieli kupować bilety na dworcu w Gorzowie bądź u obsługi. - Przewoźnicy są o tym fakcie poinformowani – każdy z nich umożliwi zakup biletu w pociągu bez dodatkowych kosztów – wyjaśnia Mirosław Siemieniec – rzecznik prasowy PKP PLK. Bilety można kupować też w internecie bądź za pośrednictwem aplikacji w telefonach. Taką możliwość oferuje już praktycznie każdy z przewoźników.

Odnowiona dwukilometrowa estakada z przebudowanym torem w 2018 roku usprawnić ma podróż na głównej trasie kolejowej Tczew – Kostrzyn. Poprawić się ma też wizerunek miasta, gdyż budowla jest ważnym obiektem bulwarów nad Wartą. Wszystko to w ramach jednej inwestycji – przebudowy gorzowskiej estakady kolejowej. To jeden z większych projektów realizowanych przez PKP PLK na terenie Gorzowa. Nowy przystanek – Gorzów Wielkopolski Wschodni stanie się ważnym elementem układu komunikacyjnego miasta. Od 20 kwietnia, przez dwa lata – w trakcie modernizacji gorzowskiej estakady, przejmie obsługę pasażerów wszystkich pociągów dla kierunku wschodniego, czyli do i z Krzyża.

Fotoreportaż


1/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

1/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

2/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

2/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

3/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

3/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

4/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

4/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

5/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

5/5 Budowa przystanku Gorzów Wschodni

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości