Walczaka i Warszawska gotowa do końca maja?

24 marca 2017, 12:16, aw
fot. Anna Warchoł
Władze Gorzowa doszły do porozumienia z firmą Taumer, jeżeli chodzi o przebudowę ul. Walczaka i Warszawskiej. Firma zapewnia, że prace zakończą się w ciągu dwóch miesięcy.

W piątek doszło do spotkania przedstawicieli firmy Taumer z władzami Gorzowa – wszystko po to, aby dojść do porozumienia w sprawie przeciągającego się remontu ulicy Walczaka i Warszawskiej.

Rozmowy przyniosły skutek, ponieważ firma zobowiązała się do 31 maja zakończyć prace.

- Jest to najszybszy możliwy termin z uwagi na konieczność dotrzymania jakości wykonanych robót. Taumer zwiększy również liczebność ekip budowlanych i sprowadzi do Gorzowa dodatkowy sprzęt. Firma zobowiązała się również do regularnej komunikacji z miastem i przede wszystkim z mieszkańcami na temat postępów prac i planowanych robót – komentuje Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji.

Jeżeli firma nie dotrzyma deklarowanych terminów, wówczas miasto może dochodzić swoich roszczeń na drodze sądowej. -Teraz to od firmy Taumer zależy czy przez najbliższe dziesięć tygodni uda się jej zakończyć prace i zrealizuje podjęte zobowiązania, wynikające z umowy i przekaże obie jezdnie Warszawską i Walczaka do użytkowania przez mieszkańców – podkreśla Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości