Wiadomości

Po Bierzarina wciąż jeździmy slalomem [zdjęcia]

19 marca 2017, 12:13, red
fot. Marcin Kluwak
Po ulicy Bierzarina wciąż jeździmy slalomem. Co prawda pod koniec ubiegłego roku w ramach umowy wykonano regulację dziewięciu studzienek kanalizacji deszczowej, ale nierówności pozostały.

O fatalnym stanie studzienek znajdujących się w ciągu ulicy Bierzarina informowali nas nasi czytelnicy. Niektórzy jeżdżący codziennie tą drogą zauważyli, że po wykonanych w ubiegłym roku pracach nie ma praktycznie żadnej różnicy. - Wciąż muszę wykonywać niebezpieczne manewry, aby omijać zapadnięte studzienki a to stwarza niebezpieczne sytuacje – pisze w liście do naszej redakcji jeden z czytelników. Sprawą zainteresowaliśmy miejskich urzędników. Na odpowiedź czekaliśmy kilka tygodni.

Jak informuje magistrat, regulacja studni w ul. Bierzarina wykonano w terminie od 28.11. do 15.12.2016 r. W ramach umowy wyregulowano 9 najbardziej zdegradowanych studni kanalizacji deszczowej. Pozostałe studnie kanalizacji deszczowej zostaną wykonane w ramach przebudowy drogi krajowej DK 22. Regulację studzienek wykonała firma z miejscowości Sośnicowice. Koszt realizacji wyniósł 9963,00 zł.

Z informacji jakie uzyskaliśmy, miasto zobligowało także Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie do regulacji studni kanalizacji sanitarnej. Prace mają zostać wykonane do sierpnia 2017 r. Jedna z naszych czytelniczek nadesłała nam film pokazujący jak prawidłowo powinien być wykonany remont studzienek. Oczywiście film nie nakręcono w Polsce i na taki profesjonalizm nie mamy co liczyć.  

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

1/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

2/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

2/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

3/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

3/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

4/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

4/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

5/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

5/5 Zniszczone studzienki przy Bierzarina

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości