Wiadomości

Co na Dni Gorzowa?

9 marca 2017, 14:33, aw
fot. Dawid Nowakowski
Święto miasta już za ponad trzy miesiące. A w tym roku, będzie to wydarzenie szczególne, bo obchodzimy jubileusz 760-lecia nadania praw miejskich. Dlatego też Miejskie Centrum Kultury zachęca mieszkańców do zgłaszania się i współtworzenia atrakcji podczas Dni Gorzowa.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 30 czerwca oraz 1 i 2 lipca. Motywem przewodnim będzie oczywiście 760-lecie miasta, które przypada na niedzielę 2 lipca. Jak przekonują organizatorzy, czyli Miejskie Centrum Kultury – Dni Gorzowa to nie tylko koncerty, ale również mnóstwo innych eventów.

Dlatego też MCK zaprasza mieszkańców do współtworzenia atrakcji podczas Dni Gorzowa. Chętne osoby mogą zgłaszać się do 7 kwietnia. Są jednak pewne wymagania - liczy się kontekst historyczny, teraźniejszości i przyszłości naszego miasta.

- Liczymy na wasze zaangażowanie i pomysły nie ukrywając, że 760 lat zobowiązuje. Premiowane będą inicjatywy nawiązujące do historii Gorzowa i zawierające kontekst historyczny, ale też nie uciekajmy od teraźniejszości, a przede wszystkim przyszłości naszego miasta – podkreśla MCK.

Swoje pomysły mieszkańcy mogą nadsyłać wypełniając wcześniej kartę zgłoszeniową, którą można pobrać na stronie MCK. Wypełnione zgłoszenia można odesłać mailem lub złożyć w wersji papierowej w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury.

Na karcie zgłoszeniowej należy umieścić opis i cel działania, np. stoisko promocyjne stowarzyszenia, ekspozycja plastyczna czy też działanie artystyczne.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości