Wiadomości

Awantura na Słonecznej [zdjęcia]

27 lutego 2017, 23:04, aw
fot. Anna Warchoł
W poniedziałkowy wieczór na osiedlu Słonecznym w Gorzowie doszło do awantury. Z jednego z mieszkań pogotowie zabrało kobietę, natomiast jej partner wybiegł za ratownikami i groził im narzędziem przypominającym broń.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Krystiana na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do awantury doszło przed godz. 22 w jednym z mieszkań przy ul. Słonecznej 79.

- Była awantura, ktoś komuś groził bronią. Na miejscu są trzy radiowozy i karetka – napisał w wiadomości pan Krystian.

Według relacji mieszkańców i pracowników pobliskich sklepów – do awantury doszło w mieszkaniu na trzecim piętrze. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która miała zabrać do szpitala kobietę. Jednak kiedy kobieta była wynoszona z klaki, za ratownikami medycznymi wybiegł mężczyzna, który zaczął im grozić narzędziem przypominającym broń. Po krótkiej chwili mężczyzna wbiegł z powrotem do klatki i zamknął się w mieszkaniu.

Na miejsce zostały wezwane trzy patrole policji. - W tamtym mieszkaniu często dochodziło do awantur, ta para nadużywała alkoholu i nie kryła się z tym. Nie pierwszy raz przyjeżdża tutaj policja – opowiada jedna z pracownic pobliskiego sklepu.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce byli ubrani w kamizelki kuloodporne. Dwójka funkcjonariuszy zabezpieczała wejście do klatki i przeganiała przechodniów. Pozostali policjanci weszli do środka – przez okno było widać jak stoją pod drzwiami mieszkania. - Chciałem wejść do domu, bo mieszkam w tej klatce, ale zostałem wygoniony przez policjantów. Powiedzieli mi, że nie mogę wejść do mieszkania i mam się stąd oddalić oraz że nie wiadomo jak długo to potrwa – opowiada Adam, mieszkaniec bloku przy Słonecznej 79.

Na miejscu cały czas trwają działania policjantów. Więcej szczegółów wkrótce.

Fotoreportaż


1/5 Awantura na Słonecznym

1/5 Awantura na Słonecznym

2/5 Awantura na Słonecznym

2/5 Awantura na Słonecznym

3/5 Awantura na Słonecznym

3/5 Awantura na Słonecznym

4/5 Awantura na Słonecznym

4/5 Awantura na Słonecznym

5/5 Awantura na Słonecznym

5/5 Awantura na Słonecznym

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości