Prawdziwy człowiek dla miasta

25 lutego 2017, 16:03, Marcin Kluwak
fot. Mariola Pierzchalska
Znacie go? To człowiek nieuwikłany w żadne polityczne spory, prawdziwy radny z krwi i kości – nigdy nie odmówił pomocy żadnemu mieszkańcowi. Co więcej – bardzo często występuje w ich imieniu. Na co dzień pracuje w MZK. O kim mowa?

To radny Grzegorz Musiałowicz z Ludzi dla Miasta. Prawdziwy człowiek dla miasta, zawsze słucha i zawsze próbuje pomóc. Skąd taka laurka? Otóż radny Musiałowicz kilka dni temu został uhonorowany przez portalsamorzadowy.pl zaszczytnym tytułem samorządowca roku województwa lubuskiego.

Grzegorz Musiałowicz dopiero pierwszą kadencję zasiada w gorzowskiej Radzie Miasta. Należy do klubu radnych Ludzie dla Miasta. Jest Prezesem Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Zawarcia, członkiem zarządu Zachodniego Stowarzyszenia Muzyków i Producentów

Urodzony w 1967 r. Jest absolwentem Liceum Ekonomicznego w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Zdobył wiele certyfikatów, m.in. certyfikat „Pracownik w społeczeństwie informacyjnym”, Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych „ECDL-Start”, „ECDL e-Obywatel”, „ECDL Web-starter”, „Konsultant obsługi projektów” i inne.

Pracuje w Miejskim Zakładzie Komunikacji. Jest też dyrektorem Ośrodka Rejonowego Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych w Gorzowie. Według portalu gorzowianin.com to najbardziej aktywny radny. Zawsze otrzymujemy od niego dziesiątki interpelacji skierowanych do władz miasta. Interesuje się tym jak w przyszłości będzie wyglądać Gorzów, ale potrafi też walczyć o bardziej przyziemne rzeczy – takie jak dziurawe studzienki kanalizacyjne. Gratulujemy radnemu Grzegorzowi Musiałowiczowi tego tytułu!


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości