Wbiegł wprost pod BMW

21 lutego 2017, 15:54, red
fot. Anna Warchoł
Do niecodziennego zdarzenia doszło na gorzowskim Zakanalu. Na ulicy Koniawskiej potrącony został mężczyzna, który miał uczestniczyć w bójce w jednym z lokali znajdujących się tuż przy drodze.

Informację o potrąceniu otrzymaliśmy na nasz dyżurny numer telefonu 515 016 102. O zakorkowanej ulicy Koniawskiej pisali też nasi czytelnicy na Facebooku.

Samo zdarzenie miało miejsce po godzinie 15:30. Jak relacjonują świadkowie, z jednego z domów przy ulicy Koniawskiej wybiegł mężczyzna. Wcześniej miał on bić się i szarpać z innym mężczyzną znajdujacym się w tym budynku. W pewnej chwili mężczyzna wybiegł wprost na jezdnię i został potrącony przez przejeżdżający samochód. Kierujący BMW, 19-letni gorzowianin nie mał większych szans, aby uniknąć uderzenia.

Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, ustalane są wszystkie okoliczności tego zajścia. - Potrącony przez kierującego BMW 32-letni mężczyzna został zabrany do gorzowskiego szpitala. Jego stan na chwilę obecną nie jest jeszcze znany. 

Według niektórych z naszych czytelników, mężczyzna miał celowo wbiegać pod samochody jadące ulicą Koniawską. -  Nie było szans, ten pan sam wbiegał pod samochody jakby chciał popełnić samobójstw. Pod moje auto też próbował, ledwo wychamowalam i w końcu mu się udało - pisała na naszym fanpage na FB nasza czytelniczka Justyna. 

Fotoreportaż


1/4 Potrącenie na Koniawskiej

1/4 Potrącenie na Koniawskiej

2/4 Potrącenie na Koniawskiej

2/4 Potrącenie na Koniawskiej

3/4 Potrącenie na Koniawskiej

3/4 Potrącenie na Koniawskiej

4/4 Potrącenie na Koniawskiej

4/4 Potrącenie na Koniawskiej

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->