Focus spłonął całkowicie [film i zdjęcia]

24 stycznia 2017, 11:38, Marcin Kluwak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Samochód stanął w płomieniach. Wszystko to działo się we wtorkowe przedpołudnie w okolicach fabryki Bama przy ulicy Kasprzaka. Focus spłonął doszczętnie na oczach wielu gapiów

Informacje o płonącym samochodzie otrzymaliśmy od firmy Pomoc Drogowa Anhol. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej numer 22 przy ulicy Kasprzaka. Jak informuje Bartłomiej Mądry z gorzowskiej straży pożarnej – strażacy otrzymali pierwsze zgłoszenie około 11:15. Na miejsc e natychmiast zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej – w sumie 9 strażaków.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód jest całkowicie objęty płomieniami. Przez kilkanaście minut droga krajowa numer 22 w kierunku centrum była zablokowana. Skrzyżowanie przy stacji paliw Shell zabłokowała policja.

Nie są znane przyczyny powstania pożaru. Strażacy podejrzewają, że mogło dojść do zwarcia instalacji elektrycznej w pojeździe. Jak informują świadkowie tego zdarzenia, kierowca forda focusa widząc, ze coś zaczyna palić się pod maską zjechał na boczną drogę, zgasił silnik i wysiadł z samochodu. Po chwili jednak silnik znów się uruchomił (samoczynnie) i pojazd zaczął sam jechać w kierunku drogi – zatrzymał się na poboczu. Kierowca usiłował ugasić samochód – niestety bezskutecznie. Strażacy po przyjeździe na miejsce mogli już tylko dogasić całkowicie spalonego focusa.  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości