Wiadomości

Focus spłonął całkowicie [film i zdjęcia]

24 stycznia 2017, 11:38, Marcin Kluwak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Samochód stanął w płomieniach. Wszystko to działo się we wtorkowe przedpołudnie w okolicach fabryki Bama przy ulicy Kasprzaka. Focus spłonął doszczętnie na oczach wielu gapiów

Informacje o płonącym samochodzie otrzymaliśmy od firmy Pomoc Drogowa Anhol. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej numer 22 przy ulicy Kasprzaka. Jak informuje Bartłomiej Mądry z gorzowskiej straży pożarnej – strażacy otrzymali pierwsze zgłoszenie około 11:15. Na miejsc e natychmiast zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej – w sumie 9 strażaków.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód jest całkowicie objęty płomieniami. Przez kilkanaście minut droga krajowa numer 22 w kierunku centrum była zablokowana. Skrzyżowanie przy stacji paliw Shell zabłokowała policja.

Nie są znane przyczyny powstania pożaru. Strażacy podejrzewają, że mogło dojść do zwarcia instalacji elektrycznej w pojeździe. Jak informują świadkowie tego zdarzenia, kierowca forda focusa widząc, ze coś zaczyna palić się pod maską zjechał na boczną drogę, zgasił silnik i wysiadł z samochodu. Po chwili jednak silnik znów się uruchomił (samoczynnie) i pojazd zaczął sam jechać w kierunku drogi – zatrzymał się na poboczu. Kierowca usiłował ugasić samochód – niestety bezskutecznie. Strażacy po przyjeździe na miejsce mogli już tylko dogasić całkowicie spalonego focusa.  

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości