Wiadomości

Dachowanie chevroleta [film i zdjęcia]

11 stycznia 2017, 21:54, aw
fot. Anna Warchoł
Intensywne opady śniegu, które dotarły do Gorzowa i północy województwa lubuskiego dały się we znaki wszystkim kierowcom. W Janczewie jedno z aut wylądowało w rowie.

Kilkanaście centymetrów białego puchu sprawiło, że warunki na drogach były trudne. Kierowcy, którzy nie mieli zimowych opon w swoich autach z trudem poruszali się po drogach.

Po godz. 20.15 na drodze wojewódzkiej nr 158 w Janczewie doszło do wypadku. Kierowca samochodu marki chevrolet spark prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na jezdni i dachował. Auto wylądowało na dachu i zatrzymało się w rowie na latarni.

Osoby podróżujące chevroletem opuściły pojazd przed przybyciem policji i oddaliły się z miejsca zdarzenia. Aby opuścić samochód musiały wybić przednią, boczną szybę. Nie wiadomo dlaczego opuścili miejsce wypadku.

Trudne warunki są na drogach w całym regionie. Jak donoszą nasi czytelnicy, praktycznie nieprzejezdna jest stara trójka na odcinku Gorzów-Myślibórz. Problemy pojawiają się również na drodze wojewódzkiej nr 134 i 137 w kierunku Słubic oraz na DW 132 w stronę Kostrzyna nad Odrą.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Auto wylądowało w rowie

1/4 Auto wylądowało w rowie

2/4 Auto wylądowało w rowie

2/4 Auto wylądowało w rowie

3/4 Auto wylądowało w rowie

3/4 Auto wylądowało w rowie

4/4 Auto wylądowało w rowie

4/4 Auto wylądowało w rowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości