Wiadomości

Paraliż na Szczecińskiej

10 stycznia 2017, 08:28, aw
fot. czytelnik Tomasz
We wtorkowy poranek kierowcy jadący przez ul. Szczecińską w Gorzowie mieli spore problemy z przejazdem. Niektórzy stali w korku nawet kilkadziesiąt minut.

Sygnały o praktycznie zablokowanej ul. Szczecińskiej i rondzie koło TPV otrzymywaliśmy od naszych czytelników już o godz. 7.30.

Niektórzy podawali, że jadąc od strony miasta w kierunku Baczyny – przejazd zajmował im nawet 40 minut – tak było przed godz. 8. Natomiast według map Google przejazd od ronda przy Tesco do TPV zajmuje teraz 25 min.

Jak donoszą czytelnicy przyczyną jest zablokowane rondo koło TPV przez dźwig i dwie ciężarówki. To powoduje paraliż jedynego wjazdu na S3 w mieście. Przypominamy, że węzeł na Kostrzyńskiej jest w budowie, a wjazd na S3 na Kasprzaka jest nadal zamknięty.

Nie wiadomo dlaczego rondo zostało zablokowane przez dźwig. Jedno jest pewne – osoby chcące przejechać ul. Szczecińską muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać w korku lub wybrać dłuższą, alternatywną trasę.

AKTUALIZACJA

godz. 9.10 - Po godz. 9 wszystko wróciło do normy. Przejaz 3-kilometrowego odcinka zajmuje już tylko 5 min.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości