Wiadomości

Bezpieczny Sylwester

1 stycznia 2017, 19:56, red
fot. KWP
Sylwester 2016 w mieście i powiecie gorzowskim przebiegł spokojnie. Nad bezpieczeństwem bawiących się mieszkańców czuwało blisko stu policjantów. Zatrzymano tylko dwóch pijanych kierowców.

Gorzowscy policjanci zabezpieczali miejską imprezę na Bulwarze Zachodnim. - W tę wyjątkową noc nad bezpieczeństwem bawiących się mieszkańców Gorzowa czuwało blisko stu policjantów. Zabezpieczaliśmy imprezę plenerową na nadwarciańskim bulwarze, na której bawili się miłośnicy zabawy „pod chmurką” - komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Większość interwencji podejmowanych przez policjantów dotyczyła głośnych sylwestrowych zabaw i nieporozumień, zarówno przed lokalami rozrywkowymi jak i na prywatnych, domowych imprezach.

Na drogach pracowali policjanci drogówki, którzy przez całą noc przeprowadzali kontrole drogowe, sprawdzając stan psychofizyczny kierujących, dokumenty i uprawnienia do kierowania. Było bezpiecznie, nie doszło do żadnych wypadków drogowych.

Jedynie po północy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości