Tragiczny wypadek pod Gorzowem [film i zdjęcia]

26 grudnia 2016, 20:03, aw
fot. Anna Warchoł
W drugi dzień świąt doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Lipki Wielkie. Zderzyły się tam czołowo BMW oraz renault. Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne.

Do wypadku doszło przed godz. 19 na drodze wojewódzkiej nr 158 w Lipkach Wielkich. Zderzyły się tam czołowo BMW oraz renault twingo.

Siła uderzenia była tak duża, że renault przewróciło się na bok. W samochodzie zostały zakleszczone osoby – aby je uwolnić potrzebny był ciężki sprzęt. Niestety 19-letni pasażer z renault twingo zginął na miejscu. Łącznie w wypadku ucierpiały jeszcze trzy osoby.

Na miejsce zostały wysłane 3 karetki pogotowia, policja oraz 3 zastępy straży pożarnej. Droga będzie zablokowana przez kilka godzin.

- Według wstępnych ustaleń renault twingo jechało od strony Jastrzębnika. W aucie podróżowały dwie osoby, niestety w wyniku zdarzenia zginął pasażer reanult, a kierowca został ranny. Z kolei w BMW podróżowały trzy osoby, które również odniosły obrażenia. Poszkodowani zostali przetransportowani karetkami do szpitala w Skwierzynie oraz Gorzowie - opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

godz. 13 - Kierujący renault twingo z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka pojazdem BMW. Dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku wykaże postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratury - mówi Maciej Kimet zzespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami tego wypadku o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gorzowie przy ul. Wyszyńskiego 122 lub telefonicznie pod nr 95 738 20 78 i 997

Fotoreportaż


1/8 Czołówka BMW i renault

1/8 Czołówka BMW i renault

2/8 Czołówka BMW i renault

2/8 Czołówka BMW i renault

3/8 Czołówka BMW i renault

3/8 Czołówka BMW i renault

4/8 Czołówka BMW i renault

4/8 Czołówka BMW i renault

5/8 Czołówka BMW i renault

5/8 Czołówka BMW i renault

6/8 Czołówka BMW i renault

6/8 Czołówka BMW i renault

7/8 Czołówka BMW i renault

7/8 Czołówka BMW i renault

8/8 Czołówka BMW i renault

8/8 Czołówka BMW i renault

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x