• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dzieje się w Gorzowie - i my to pokażemy!

26 grudnia 2016, 09:50, red
Organizujecie imprezę, sylwestra, spotkanie opłatkowe, Walentynki, koncert lub co tam sobie zamarzycie - dajcie nam znać! Polubcie ten profil, informujcie nas o wydarzeniach - my dotrzemy z wiadomościami do największej ilość osób. Prawda że proste?

Witajcie! Wspólnie z portalem gorzowianin.com chcemy pokazać Wam, że w Gorzowie się dzieje - i to nie tylko w sylwestra, czy podczas Dni Gorzowa. Polubcie nasza stronę na FB - wówczas nic Was nie ominie. Jeżeli organizujecie jakąś imprezę - płatną, czy dostępną za darmo - napiszcie do nas w prywatnej wiadomości. Prześlijcie zdjęcia z imprez, zabaw, czy spotkań - będziemy je publikować – na facebookowej stronie @dziejesiewgorzowie i na portalu gorzowianin.com

Zdjęcia - relacje - informacje - zaproszenia przesyłajcie na adres: dziejesie@gorzowianin.com. Krótkie informacje możecie też przesyłać w wiadomości prywatnej, ale pamiętajcie, że facebook bardzo psuje jakość zdjęć. Zależy nam bardzo, aby informacje przekazywane do Was były jak najbardziej rzetelne, a zdjęcia doskonałej jakości. Dlatego dzięki współpracy z portalem gorzowianin.com udostępniamy Wam skrzynkę pocztową w ich domenie!

Jakie informacje możecie do nas przysyłać? Czekamy na wszystko, co może zainteresować przeciętnego mieszkańca Gorzowa. Jeżeli organizujecie domówkę, lub spotkanie ze znajomymi nad brzegiem Warty, piszcie do nich wiadomości prywatne. Jeżeli jednak robicie coś, co ma trafić do szerszej publiczności – koniecznie nas o tym poinformujcie!

Wystawy, koncerty, przedstawienia, występy, spotkania, zabawy, biegi uliczne, wspólne pływanie w lodowatej wodzie – wszystko co związane jest czasem wolnym i sposobami na jego wykorzystanie – znajdzie u nas miejsce.

Informacje wysyłacie do nas poprzez:

  1. pocztę elektroniczną na adres dziejesie@gorzowianin.com

  2. prywatną wiadomość na naszym profilu na fb → www.facebook.com/dziejesiewgorzowie/

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości