Dachowanie na S3

15 grudnia 2016, 20:41, Marcin Kluwak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Dachowanie na S3 – na 68 kilometrze drogi ekspresowej w kierunku Szczecina – na wysokości miejscowości Jastrzębiec doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, utrudnienia mogą potrwać nawet do 22

Ruch w tej chwili odbywa się pasem awaryjnym, gdyż samochody uczestniczące w zdarzeniu stoją na praktycznie całej szerokości drogi ekspresowej S3. Jeden z samochodów dachował. Z informacji uzyskanych z KW Państwowej Straży Pożarnej wynika, że w zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która na miejscu opatrywana była w karetce pogotowia.

Na miejsce zdarzenia zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej – w tym ciężki samochód ratownictwa technicznego. Jest też patrol policji, który kieruje ruchem. Funkcjonariusze ustalają przyczyny zdarzenia.

- Mężczyzna jadący samochodem marki volkswagen phaeton próbował zjechać na pas awaryjny, ponieważ zaczął mieć problemy z kołem. W tym momencie w tył jego auta uderzyła kierująca volkswagenem up. Niestety w jej samochód uderzył jeszcze trzeci pojazd hyundai lantra. W efekcie volkswagen up dachował. Ranna została 25-letnia kobieta kierująca volkswagenem - opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Utrudnienia na S3 w kierunku Szczecina mogą potrwać nawet do godziny 22. Ruch odbywa się pasem awaryjnym. Jednak poruszać się nim mogą jedynie samochody osobowe. Natomiast ciężarówki muszą swoje odstać, dopóki policjanci nie zakończą działań.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości