Zderzenie czterech aut w Gorzowie [film i zdjęcia]

14 grudnia 2016, 16:46, aw
fot. Anna Warchoł
W środowe popołudnie przy ul. Bierzarina doszło do karambolu, w którym uczestniczyły cztery samochody osobowe. Utrudnienia na drodze krajowej nr 22 są spore.

Sygnał o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki na nasz numer alarmowy 515 016 102.

Przed godz. 16 przy ul. Bierzarina, kilkadziesiąt metrów za skrętem na stację paliw doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych – renault clio, forda ka, volkswagena golfa i volkswagena new beetle. Wszystkie auta jechały w kierunku ul. Łukasińskiego.

- Według wstępnych ustaleń policjantów, do zderzenia doszło z winy kobiety kierującej renault. Nie zachowała odpowiedniej ostrożności i prędkości, przez co uderzyła w tył jadącego przed nią forda. Następnie ford uderzył w volkswagena golfa, a ten w jadącego przed nim volkswagena new beetle – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało, za kierownicą wszystkich czterech aut siedziały kobiety – wszystkie panie były trzeźwe. Do szpitala na obserwację pojechała kierująca fordem ka, który najbardziej ucierpiał w tym zdarzeniu.

Kierowcy jadący przez ul. Bierzarina musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami i chwilowym zamknięciem drogi na czas zabrania pojazdów. Warto przypomnieć, że do czwartku 15 grudnia w ciągu ul. Bierzaina prowadzone są prace przy regulacji studzienek kanalizacyjnych.

Fotoreportaż


1/7 Karambol na Bierzarina

1/7 Karambol na Bierzarina

2/7 Karambol na Bierzarina

2/7 Karambol na Bierzarina

3/7 Karambol na Bierzarina

3/7 Karambol na Bierzarina

4/7 Karambol na Bierzarina

4/7 Karambol na Bierzarina

5/7 Karambol na Bierzarina

5/7 Karambol na Bierzarina

6/7 Karambol na Bierzarina

6/7 Karambol na Bierzarina

7/7 Karambol na Bierzarina

7/7 Karambol na Bierzarina

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->