Wiadomości

Zwłoki w mieszkaniu na gorzowskich Dolinkach [zdjęcia]

9 grudnia 2016, 21:19, Anna Warchoł
fot. Anna Warchoł
W piątkowe popołudnie gorzowscy strażacy pomagali policji w otwarciu mieszkania przy ul. Widok w Gorzowie. Okazało się, że w środku znajdują się zwłoki w dalekim stanie rozkładu.

Sygnały o wydarzeniach przy ul. Widok otrzymywaliśmy od naszych czytelników na numer alarmowy 515 016 102.

Około godz. 17.50 gorzowska straż pożarna dostała wezwanie do pomocy w otwarciu mieszkania przy ul. Widok 11. Na miejscu była również policja. Strażacy musieli użyć łomów, aby otworzyć mieszkanie na 4 piętrze.

W środku policjanci znaleźli zwłoki, które były w dalekim stanie rozkładu. - Ciężko było ustalić czy są to zwłoki mężczyzny czy kobiety. Na miejsce został wezwany prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która odbędzie się po weekendzie – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Ciężko było ustalić przyczynę zgonu, dlatego też śledczy nie wykluczają zabójstwa. Tym bardziej, że zwłoki leżące w salonie były przykryte. Prawdopodobnie jest to ciało kobiety. Ponadto całe mieszkanie było w śmieciach, które sięgały prawie po sufit. Na miejsce został wezwana również ekipa sprzątająca.

Okoliczny mieszkańcy mówią, że smród był nie do wytrzymania – zostały otwarte wszystkie okna i drzwi balkonowe w mieszkaniu. Pracownicy zakładu pogrzebowego, którzy przybyli na miejsce około godz. 21 musieli założyć specjalne maski, aby wejść do środka.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że zostały zatrzymane osoby w tej sprawie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/7 Zwłoki w mieszkaniu

1/7 Zwłoki w mieszkaniu

2/7 Zwłoki w mieszkaniu

2/7 Zwłoki w mieszkaniu

3/7 Zwłoki w mieszkaniu

3/7 Zwłoki w mieszkaniu

4/7 Zwłoki w mieszkaniu

4/7 Zwłoki w mieszkaniu

5/7 Zwłoki w mieszkaniu

5/7 Zwłoki w mieszkaniu

6/7 Zwłoki w mieszkaniu

6/7 Zwłoki w mieszkaniu

7/7 Zwłoki w mieszkaniu

7/7 Zwłoki w mieszkaniu

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości