Wiadomości

Opel w rowie. Kierowca uciekł

8 grudnia 2016, 19:00, red
fot. Pomoc drogowa Anhol
W czwartkowy wieczór doszło do wypadku w Brzozowcu koło Gorzowa. Kierowca opla wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go policja.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz numer alarmoy 515 016 102 od czytelnika. Do wypadku doszło przed godz. 19 na drodze z Brzozowca do Borka.

- Kierowca opla astry nie dostosował prędkości do panujących warunków na jezdni i wylądował w rowie. Po przyjeździe policjantów na miejsce zdarzenia, okazało się że kierowcy nie ma w pojeździe. Trwa ustalanie kto kierował pojazdem - komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Kierowca opla oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci szukają mężczyzny.

AKTUALIZACJA

godz. 20 - Okazało się, że 20-letni mężczyzna sam opuścił pojazd. Został zawieziony przez znajomego do szpitala w Skwierzynie. Policjaci, którzy pojechali do szpitala przebadali mężczyznę, był trzeźwy. Wiadomo, że ma uraz nogi - mówi Kimet.

godz. 20.30 - Jak poinformowała nas jedna z czytelniczek, mężczyzna pracował w jednej z pizzeri. Miał jej dostarczyć pizzę. Kobieta dowiedziała się, że zawówiona pizza nie zostanie dostarczona, ponieważ kierowca miał wypadek.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości