Wiadomości

Opel w rowie. Kierowca uciekł

8 grudnia 2016, 19:00, red
fot. Pomoc drogowa Anhol
W czwartkowy wieczór doszło do wypadku w Brzozowcu koło Gorzowa. Kierowca opla wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go policja.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz numer alarmoy 515 016 102 od czytelnika. Do wypadku doszło przed godz. 19 na drodze z Brzozowca do Borka.

- Kierowca opla astry nie dostosował prędkości do panujących warunków na jezdni i wylądował w rowie. Po przyjeździe policjantów na miejsce zdarzenia, okazało się że kierowcy nie ma w pojeździe. Trwa ustalanie kto kierował pojazdem - komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Kierowca opla oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci szukają mężczyzny.

AKTUALIZACJA

godz. 20 - Okazało się, że 20-letni mężczyzna sam opuścił pojazd. Został zawieziony przez znajomego do szpitala w Skwierzynie. Policjaci, którzy pojechali do szpitala przebadali mężczyznę, był trzeźwy. Wiadomo, że ma uraz nogi - mówi Kimet.

godz. 20.30 - Jak poinformowała nas jedna z czytelniczek, mężczyzna pracował w jednej z pizzeri. Miał jej dostarczyć pizzę. Kobieta dowiedziała się, że zawówiona pizza nie zostanie dostarczona, ponieważ kierowca miał wypadek.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości