Wiadomości

Potrącenie kobiety na Wyszyńskiego [zdjęcia]

7 grudnia 2016, 15:18, red
fot. Marcin Kluwak
W środowe popołudnie doszło do wypadku na rondzie Wyszyńskiego w Gorzowie. Przechodzącą przez pasy pieszą potrącił samochód. Kobieta została zabrana do szpitala.

Informację o wypadku otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102 od czytelnika. Okazało się, że na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego koło Komendy Miejskiej Policjo doszło do potrącenia.

74-letni kierowca forda fiesta jechał od ronda Wyszyńskiego w kierunku Kłodawy. Na przejściu dla pieszych auto potrąciło przechodzącą przez pasy kobietę. Policjanci ustalają dokładne przyczyny wypadku. Kobieta została zabrana do szpitala. Nie wiadomo w jakim jest stanie.

Droga na odcinku od Komendy Miejskiej Policji do ronda Wyszyńskiego jest zablokowana. Policjanci kierują objazdami przez ul. Chodkiewicza oraz ul. Wróblewskiego.

AKTUALIZACJA

godz. 16 - Droga została odblokowana

godz. 18.10 - Kobieta doznała ogólnych złamań i potłuczeń. Według ustaleń mężczyzna kierujący fordem nie ustąpił pierwszeństwa znajdującej się już na pasach 52-letniej kobiecie - opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego KWP.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Wypadek na Wyszyńskiego

1/5 Wypadek na Wyszyńskiego

2/5 Wypadek na Wyszyńskiego

2/5 Wypadek na Wyszyńskiego

3/5 Wypadek na Wyszyńskiego

3/5 Wypadek na Wyszyńskiego

4/5 Wypadek na Wyszyńskiego

4/5 Wypadek na Wyszyńskiego

5/5 Wypadek na Wyszyńskiego

5/5 Wypadek na Wyszyńskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości