Wiadomości

Kierowcy uważajcie na Szczecińskiej

7 grudnia 2016, 14:15, red
fot. archiwum
Od środy 7 grudnia został zmieniona organizacja ruchu na ul. Szczecińskiej i drodze ekspresowej S3 w rejonie węzła Gorzów Północ. Wszystko przez kolejny etap prac na obwodnicy.

Zmiana polega na przełożeniu ruchu na ul. Szczecińskiej w rejonie węzła (odcinek od ronda do skrzyżowania z łącznicą wjazdową w kierunku Szczecina) na nowo wybudowaną jezdnię oraz zmianie organizacji ruchu w rejonie ronda przy ul. Złotego Smoka. Istniejąca jezdnia ul. Szczecińskiej w tym czasie będzie przebudowywana.

Zwiększenie zakresu robót wymaga również zamknięcia łącznicy zjazdowej od strony Szczecina na ul. Szczecińską i łącznicy wjazdowej od ul. Szczecińskiej w kierunku Zielonej Góry.

Pełne skomunikowanie na węźle zostanie utrzymanie. Zjazd z S-3 od strony Szczecina na ul. Szczecińską realizowany będzie nową łącznicą, która została wpięta do ronda na połączeniu ulic Złotego Smoka i Szczecińskiej. Wjazd od ul. Szczecińskiej w kierunku Zielonej Góry również będzie możliwy w rejonie ronda.

Obowiązujące kierunki ruchu oznakowano za pomocą tablic drogowskazowych. W rejonie węzła na drodze S-3 prędkość ograniczono do 60 km/h.  

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości