Pościg na Górczynie. Uszkodzonych kilka aut [zdjęcia]

17 listopada 2016, 13:49, aw
fot. Marcin Kluwak
W czwartkowe popołudnie doszło do policyjnego pościgu w Gorzowie. Tym razem za kierowcą renault twingo, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca. Po drodze nie reagował na policyjne sygnały.

Wszystko zaczęło się przy ul. Maczka, gdzie  53-letni kierowca renault twingo doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia.

Po drodze spowodował kilka innych kolizji. W tym na rondzie Gdańskim i ul. Walczaka na wysokości stacji paliw Shell. Kierowca podczas ucieczki łamał przepisy drogowe - jechał pod prąd ul. Górczyńską. Uciekał również ul. Walczaka i Piłsudskiego. 

W pościg za kierowcą ruszyli policjanci. Mężczyznę udało zatrzymać się dopiero przy skrzyżowaniu ul. Witosa i Narutowicza. - Okazało się, że 53-latek uciekał, bo nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Wiemy, że na pewno uszkodził trzy auta. Jednak czekamy jeszcze na zgłoszenia innych kierowców - mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, 53-letni kierowca odpowie przed sądem. A tak mogło skończyć się najwyżej na mandacie za spowodowanie kolizji i jeździe bez uprawnień.

Fotoreportaż


1/6 Pościg na Górczynie

1/6 Pościg na Górczynie

2/6 Pościg na Górczynie

2/6 Pościg na Górczynie

3/6 Pościg na Górczynie

3/6 Pościg na Górczynie

4/6 Pościg na Górczynie

4/6 Pościg na Górczynie

5/6 Pościg na Górczynie

5/6 Pościg na Górczynie

6/6 Pościg na Górczynie

6/6 Pościg na Górczynie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości