Utrudnienia w Śródmieściu

16 listopada 2016, 10:02, aw
fot. Anna Warchoł
Kierowcy jeżdżący po Gorzowie muszą przygotować się na dodatkowe utrudnienia. Tym razem dotyczą one ul. Dąbrowskiego, gdzie realizowany jest projekt „Kawka”.

Obecnie na ukończeniu jest projekt „Kawka”, czyli przyłączenia kamienic do sieci miejskiej i likwidacji pieców kaflowych. Dzięki temu ciepło popłynie do 96 budynków.

Ostatnie prace trwają przy ul. Dąbrowskiego koło straży pożarnej. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Przez większość realizowanej inwestycji ul. Dąbrowskiego była przejezdna w obu kierunkach – chociaż droga wyglądała jak na poligonie. Zerwany asfalt, wystające studzienki i koparki między samochodami nie powodowały komfortu wśród kierowców.

Jednak od początku tego tygodnia ul. Dąbrowskiego została zamknięta dla kierowców w stronę skrzyżowania z Jagiełły. Kierowcy, aby dojechać do centrum muszą pojechać objazdem, który prowadzi ul. Łokietka, Drzymały i dopiero dojadą do Jagiełły.

Natomiast wjazd w ul. Dąbrowskiego od Jagiełły jest cały czas otwarty. Jednak kierowy muszą uważać, aby nie uszkodzić swojego auta przejeżdżając przez te nierówności.

Na szczęście utrudnienia zakończą się w ciągu najbliższego tygodnia, ponieważ robotnicy realizujący „Kawkę” wylewają już asfalt.

 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości