Wiadomości

Kolejne mieszkania komunalne do remontu

12 listopada 2016, 15:55, aw
Prezydent Gorzowa podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych mieszkań komunalnych dla gorzowian. Tym razem na liście znalazło się 39 lokali. Termin składania wniosków upływa 24 listopada.

Na liście mieszkań, które jeszcze w tym roku mogą mieć nowych właścicieli znajduje się 39 mieszkań, które położone są w różnych częściach Gorzowa – w centrum miasta, na Zawarciu, osiedlu Staszica czy też na osiedlu Słonecznym.

O mieszkanie komunale do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na rok 2016, jeżeli wyrażą one wolę wykonania remontu. Od momentu podpisania umowy wynajmu lokalu na przeprowadzenie prac będą trzy miesiące.

Mieszkania znajdują się m.in. przy ul. 30 Stycznia, Al. 11 Listopada, Al. Konstytucji 3 Maja, Borowskiego, Garbary, Kobylogórskiej, Słonecznej czy Śląskiej. Dokładny wykaz 39 lokali znajduje się na tablicy ogłoszeń w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26 oraz w Urzędzie Miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Sikorskiego 3-4 oraz jest możliwy do pobrania poniżej. Termin składania ofert upływa w czwartek 24 listopada.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości