Wiadomości

Nowe zniżki dla rodzin wielodzietnych

4 listopada 2016, 11:46, red
Do „Instytucji Przyjaznych Rodzinie” dołączyli kolejni partnerzy, którzy zaoferowali rabaty mieszkańcom Gorzowa posiadającym Gorzowskie Karty Dużej Rodziny.

Rodziny z małymi dziećmi mogą skorzystać ze zniżek związanych z opieką - żłobek Chatka Puchatka przy ul. Saskiej 8, przedszkole i żłobek Kolorowe Motyle. przy ul. Dekerta 53, przedszkole i klubik dziecięcy Chatka Małolatka przy ul. Dekerta 96).

Ponadto upusty oferują firmy z tekstyliami domowymi - Ratex przy ul. Młyńskiej 13/7 i sklep internetowy zaira.pl oraz z odzieżą i obuwiem De-Su Hurtownia Bielizny i sklep z obuwiem dziecięcym Pino. Dodatkowo można skorzystać z rabatów w Zakładach Optycznych OPTILUX, w szkole językowej Eglish Bay, w salonie Fryzjerek i w salonie muzycznym Elvis w C.H. NoVa Park, czy też zakupić kosmetyki Silcare z 30% upustem.

Jak informuje magistrat w związku z dużą liczbą nowych partnerów programu zmienił się wygląd katalogu ulg i zniżek. Pogrupowane tematycznie sklepy, firmy i instytucje pozwalają na łatwiejsze odszukanie zniżek interesujących rodziny wielodzietne.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości