Nowe zniżki dla rodzin wielodzietnych

4 listopada 2016, 11:46, red
Do „Instytucji Przyjaznych Rodzinie” dołączyli kolejni partnerzy, którzy zaoferowali rabaty mieszkańcom Gorzowa posiadającym Gorzowskie Karty Dużej Rodziny.

Rodziny z małymi dziećmi mogą skorzystać ze zniżek związanych z opieką - żłobek Chatka Puchatka przy ul. Saskiej 8, przedszkole i żłobek Kolorowe Motyle. przy ul. Dekerta 53, przedszkole i klubik dziecięcy Chatka Małolatka przy ul. Dekerta 96).

Ponadto upusty oferują firmy z tekstyliami domowymi - Ratex przy ul. Młyńskiej 13/7 i sklep internetowy zaira.pl oraz z odzieżą i obuwiem De-Su Hurtownia Bielizny i sklep z obuwiem dziecięcym Pino. Dodatkowo można skorzystać z rabatów w Zakładach Optycznych OPTILUX, w szkole językowej Eglish Bay, w salonie Fryzjerek i w salonie muzycznym Elvis w C.H. NoVa Park, czy też zakupić kosmetyki Silcare z 30% upustem.

Jak informuje magistrat w związku z dużą liczbą nowych partnerów programu zmienił się wygląd katalogu ulg i zniżek. Pogrupowane tematycznie sklepy, firmy i instytucje pozwalają na łatwiejsze odszukanie zniżek interesujących rodziny wielodzietne.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości