Kawka już prawie gotowa

28 października 2016, 12:44, red
Jeszcze w październiku 70 budynków w Śródmieściu Gorzowa zostanie podłączonych do centralnego ogrzewania. W pozostałych kamienicach trwają jeszcze prace.

W tegorocznej edycji programu Kawka do sieci ma zostać podłączonych 96 budynków leżących przy ul. Jagiełły, Łokietka, Chrobrego, Mieszka I, Borowskiego i Dąbrowskiego.

Prace zmierzają powoli do końca i od poniedziałku 31 października ciepłe grzejniki będą w 70 kamienicach. Pozostałe 26 zostanie podłączonych do centralnego ogrzewania w listopadzie. Łącznie zlikwidowanych zostało 1,2 tys. pieców kaflowych.

Niektórym mieszkańcom nie podoba się to, że dostali już wezwania do zapłaty – chociaż tak naprawdę nie zostali jeszcze podłączeni do sieci. – Z właścicielami lokali rozmawialiśmy już jakiś czas temu i informowaliśmy o sytuacji, w której na początku listopada otrzymamy faktury od PGE i będziemy musieli je opłacić. Jeżeli mieszkańcy zostali podłączeni do sieci dopiero pod koniec października i przez cały miesiąc dogrzewali się grzejnikami elektrycznymi, mogą przyjść do naszej administracji i dogadać się jeżeli chodzi o przesunięcie zaliczek z października na listopad – komentuje Paweł Jakubowski, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x