W magistracie armagedon

27 października 2016, 14:38, mk
fot. Anna Warchoł
Wybieracie się do gorzowskiego magistratu? Przy samym wejściu możecie się zdziwić. Na dole trwają intensywne prace budowlane. Wszystko po to, aby już od grudnia przyjmować mieszkańców w bardziej godnych warunkach.

Dotychczasowa sala obsługi interesantów została całkowicie zrównana z ziemią. Wyniesiono wszystkie meble, zerwano tynki ze ścian i wyburzono dotychczasową architekturę. Po remoncie reprezentacyjna sala urzędu ma wyglądać nowocześniej, ale ma być też bardzie użyteczna.

Jak czytamy na stronie magistratu, głównym celem remontu jest dostosowanie sali operacyjnej do współczesnych standardów oraz wprowadzenie rozwiązań estetycznych. Wizualne powiększenie i doświetlenie wnętrza oraz umieszczenie w jego centralnej części naturalnej roślinności, w połączeniu z siedziskami typowymi dla założeń parkowych, ma na celu uzyskanie przyjemnej atmosfery oraz ocieplenie wizerunku urzędu.

To nie koniec nowości. W sali obsługi interesanta zostanie utworzony elektroniczny system zarządzania kolejką, elektroniczny system ogłoszeniowy oraz stanowiska umożliwiające w wielu przypadkach załatwienie sprawy od początku do końca. Znajdzie się też miejsce na „mini plac zabaw” dla dzieci.

Obecnie wszystkie „okienka” znajdujące się na parterze zostały przeniesione do Sali Sesyjnej. Utworzono tam tymczasowe stanowiska obsługi klienta Wydziału Podatków i Opłat, Biura Egzekucji Administracyjnej, Wydziału Spraw Obywatelskich oraz Kancelarii Głównej.

Wejście do magistratu odbywa się także drugi drzwiami – bliżej skrzyżowania z ulicą Fornalskiej.  

Fotoreportaż


1/6 Remont w magistracie

1/6 Remont w magistracie

2/6 Remont w magistracie

2/6 Remont w magistracie

3/6 Remont w magistracie

3/6 Remont w magistracie

4/6 Remont w magistracie

4/6 Remont w magistracie

5/6 Remont w magistracie

5/6 Remont w magistracie

6/6 Remont w magistracie

6/6 Remont w magistracie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości