Wiadomości

Chuligani trafili za kratki [film i zdjęcia]

19 października 2016, 09:45, red
Szedł do pracy i został pobity. Zdarzenie to miało miejsce o 4 rano przy sklepie Intermarche na Pomorskiej w Gorzowie. Trzech agresorów trafiło za kratki. Jeden z nich był już karany za pobicie.

To było 14 września rano, około godziny 4.00 tuż przy sklepie Intermarche przy Pomorskiej. Wtedy to 31-latek szedł ul. Pomorską do pracy. W pewnej chwili mężczyzna miał zwrócić uwagę grupie osób, która go zaczepiała. Kilka osób zaczęło biec w jego stronę. 31-latek uciekał, ale jeden z napastników dogonił go przy stacji paliw i przewrócił. Po chwili dołączyli kolejni agresorzy. Zaatakowanemu mieszkańcowi Gorzowa udało się wstać. Po kilku zadanych ciosach wyrwał się i uciekł. Na szczęście pokrzywdzony doznał tylko ogólnego urazu głowy.

31-latek poinformował o zdarzeniu policjantów. Patrol, który przybył na miejsce rozpoczął poszukiwanie sprawców. We wskazanym miejscu nikogo jednak nie było. Sprawdzenie okolicy również nie przyniosło rezultatu. Do działania ruszyli gorzowscy kryminalni, którzy dysponowali monitoringiem i szczątkowymi informacjami. Ich praca doprowadziła do ustalenia trzech młodych mężczyzn. 17 października zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania. Dwóch 22-latków i 20-latek trafili do gorzowskiej komendy. Najmłodszy z nich był już w przeszłości karany za pobicie.

Kolejnego dnia funkcjonariusze przesłuchali podejrzanych. Gorzowianie usłyszeli zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim, do którego się przyznali. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Chuligani trafili za kratki

1/4 Chuligani trafili za kratki

2/4 Chuligani trafili za kratki

2/4 Chuligani trafili za kratki

3/4 Chuligani trafili za kratki

3/4 Chuligani trafili za kratki

4/4 Chuligani trafili za kratki

4/4 Chuligani trafili za kratki

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości