Z Gorzowa pojedziemy bezpośrednio do Lwowa!

17 października 2016, 17:06, Marcin Kluwak
PolskiBus wraca do Gorzowa! Tym razem za sprawą firmy Ideal Travel, która przez Warszawę chce nas wozić aż do… Lwowa! Pierwszy kurs już 21 października.

- PolskiBus.com nawiązuje współpracę partnerską z firmą Ideal Travel w ramach której mieszkańcy aż 18 polskich miast mają do dyspozycji codzienne połączenia do Lwowa i 6 innych ukraińskich miast – czytamy w informacji prasowej. Podróż w jedną stronę do samego Lwowa kosztowac ma 150 złotych.

Autobus w kierunku Warszawy i dalej na Ukrainę ruszać ma ze Szczecina. W Gorzowie codziennie będzie o godzinie 21:00. Po blisko 19 godzinach podróży, czyli o 17:05 dnia następnego ma dotrzeć do Lwowa. - Od dawna otrzymywaliśmy prośby od naszych Pasażerów dotyczące wprowadzenia połączeń na Ukrainę. Wiemy że jest to niezwykle atrakcyjny kierunek pod kątem turystycznym jak i edukacyjnym - – mówi Piotr Pogonowski Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Szczegółowy rozkład jazdy w kierunku Lwowa:

Gorzów 21:00 - Warszawa 7:00 -Lwów 17:05 - Iwano-Farnkowsk 20:50 -Czerniowice 00:10

Trasa powrotna będzie wyglądała następująco: Lwów 13:50 – Warszawa 22:20 – Gorzów 8:30

Połączenia będą obsługiwane przez autokary firm Ideal Travel oraz ukraińskiego partnera Fortuna Reisen. Większość pojazdów będzie wyposażona w klimatyzację Wi-Fi toalety oraz gniazdka elektryczne. - Na przodzie pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras wraz z logo PolskiBus.com. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie wydrukowanego e-biletu PolskiBus.com przesłanego w wiadomości e-mail wraz z numerem rezerwacji -dodaje Piotr Pogonowski.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości