Ponad 3 kilogramy narkotyków w BMW

10 października 2016, 10:52, red
fot. KWP
Policjanci z Gorzowa zatrzymali do rutynowej kontroli BMW. W trakcie sprawdzania auta odkryli w nim 2,7 kg marihuany oraz 0,7 kg amfetaminy. Dodatkowo w samochodzie były podrobione banknoty i cudze dokumenty. Kierująca oraz pasażer zostali zatrzymani.

Weekend, tuż przed południem. Gorzowscy policjanci patrolują drogę wojewódzką nr 131 w Nowinach Wielkich.

W pewnym momencie zauważają srebrne BMW, w którym nieprawidłowo działają wycieraczki oraz jest uszkodzone światło „stop”. W trakcie zatrzymania 31-letnia kierująca zachowuje się nerwowo i podczas szukania prawa jazdy w torebce, ukazuje kilka woreczków z narkotykami.

Jak się okazało, kobieta i 31-letni pasażer w BMW przewozili łącznie 2,7 kg marihuany i 0,7 kg  amfetaminy. To ponad 6.700 działek handlowych tych narkotyków o czarnorynkowej wartości 170 tysięcy złotych.

To jednak nie koniec kłopotów dwójki zatrzymanych. Policjanci podczas przeszukania mieszkań znaleźli 29 podrobionych banknotów o nominale 50 złotych. To kolejny zarzut, który ciąży na parze rówieśników z Gorzowa. Ale nie ostatni. Ponadto posiadali w swoim mieszkaniu cudze dokumenty tożsamości. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości