Okradła sklep w galerii na 30 tysięcy złotych

4 października 2016, 10:18, inf. prasowa/mk
fot. KWP Gorzów
Pasjonatka mody kradła ubrania ze sklepu, w którym pracowała. Wszystko to działo się na przestrzeni kilku tygodni w jednej z galerii handlowych w Gorzowie. Starty wynasza nawet 30 tysięcy złotych. 23-latce grozi do 5 lat więzienia.

Przestępczy proceder trwał od kilku tygodni w jednej z galerii handlowych w Gorzowie Wlkp. To tutaj od około roku pracowała nieuczciwa 23-latka. Kobieta na początku nie dawała żadnych sygnałów świadczących o jej przestępczych zamiarach. Dopiero pod koniec września br. kierowniczka sklepu zauważyła, że w na półkach brakuje wielu rzeczy. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że ze sklepu znikła odzież i akcesoria.

Wstępnie oszacowano straty na kwotę około 30 tys. złotych. Do pracy w tej sprawie przystąpili gorzowscy policjanci z II komisariatu. Zabezpieczony monitoring pozwolił szybko wytypować osobę, która mogła mieć związek z kradzieżą. Była nią 23-latka zatrudniona w sklepie od kilkunastu miesięcy. Policjanci zabezpieczyli w jej mieszkaniu rzeczy pochodzące ze sklepu. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do gorzowskiej komendy.

W piątek (30 września) usłyszała zarzut kradzieży, do której się przyznała. Tłumaczyła policjantom, że jest pasjonatką mody, a wszystkie rzeczy, które zabierała były przeznaczone dla niej. Teraz grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Fotoreportaż


1/3 Okradła sklep w galerii na 30 tysięcy złotych

1/3 Okradła sklep w galerii na 30 tysięcy złotych

2/3 Okradła sklep w galerii na 30 tysięcy złotych

2/3 Okradła sklep w galerii na 30 tysięcy złotych

3/3 Okradła sklep w galerii na 30 tysięcy złotych

3/3 Okradła sklep w galerii na 30 tysięcy złotych

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości